Ziemia Zawkrzańska zdobyta!!!

Pocz±tek meczu był nerwowy dla obu zespołów, ale po pewnym czasie można było zauważyć pewien spokój w poczynaniach łódzkiego AKSu. Goscie sukcesywnie uciekali na punkty gospodarzom, co przyniosło efekt w postaci wygranej pierwszej partii do -16. Druga odsłona to zamiana miejsc; Zawkrze narzuca swoje warunki gry w zasadzie od początku partii i pomimo pogoni Łodzian dowozi prowadzenie do końca seta i wygrywa go do 22. Taki obrót sprawy zaniepokoił lekko drużynę znad Łódki, wiedzieli, że jeśli choć na chwilę pozwol± gospodarzom na wejście w mecz, to spotkanie może się jeszcze przeciągnąć. Najlepszym lekarstwem na zniechęcenie miejscowych było narzucenie takich warunków gry, które okazały się nieosi±galne w wykonaniu dla zespołu z Mławy. Dobre przyjęcie, rozegranie oraz efektowne ataki pozwoliły w tej partii "zdemolować" ekipę Zawkrze Mławy skutecznie. Set wygrany do -11, szykuję się demolka :) Czwarta partia to kontynuacja dobrej passy gości. Łodzianie grają na luzie, ale jednocześnie bardzo skutecznie. Wiedz±, że tego meczu nie da się już przegrać. Pełna kontrola przebiegu gry w tej partii przynosi w końcu piłkę meczow±. Wygrywamy do -17.
Nasz zawodnik pełni±cy również funkcję kapitana drużyny- Wojtek Blomberg otrzymuje nagrodę dla Najlepszego Zawodnika Meczu; gratulujemy Wojtkowi :)
Skład AKSu: Blomberg, Sobczak, Sińczak, Wójcik, Nowak, Kuron, Lisiecki (oraz) Grabarczyk, Siwik, Pałyga, Szternel, Kosiorek. Oraz duet trenerski: Piotr Jarowoicz i Rafał Matusiak.

Tego się nikt nie spodziewał. Wyjazd do MOSu miał być miły i przyjemny, a tu akademicy z Łodzi ulegli młodzieży ze stolicy w 4 setach (23:25, 25:12, 27:25, 25:16).
                                                        zobacz więcej

Kolejny "derbowy mecz" !!!

Łódzka ekipa zmierzyła się z lokalnym przeciwnikeim z Ozorkowa. Mecz od pocz±tku do końca toczył się pod dyktando AKSu. Wynik spotkania z Bzur± to 23:25, 21:25, 20:25 dla Łodzian.

Szykuje się ważny mecz z Rzeczyc±

Już w najblizsz± sobotę dojdzie do rewanzowego meczu pomiędzy AKS UŁ Lódz a CAro Rzeczyc±. Trzymjamy kciku i oby meczzakończył się identycznym wynikiem z I rundy