Nowy sezon czas zacząć

W przerwie międzysezonowej doszło do kilku zmian. Trener wraz z zarządem postanowili sprowadzić do zespołu kilka nowych twarzy.

Z zespołu odeszli:

Michał Krymarys (przyjmujący) Krzysztof Kusztelak (przyjmujący)

Łukasz Kałużny (rozgrywający) Konrad Biernacki (rozgrywający)

libero: Sebastian Lisiecki, Tomek Sińczak

Nasz zawodnik został powołany do kadry narodowej!

Zawodnik AKS UŁ ŁódŸ Bartłomiej Kujawiak grający na pozycji przyjmujšcego otrzymał powołanie do kadry młodzieżowej siatkówki plażowej do lat 23. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

"Akademickie Derby" dla Łodzian!!!

5 stycznia 2013 roku łódzka drużyna rozpoczęła rundę rewanżową. Mecz rozgrywany był w Łodzi- przeciwnik to Akademicy z Olsztyna. Mecz był dosć wyrównany. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 (-24, -26, -21) dal Łodzian.